Site Hakkında (Twitter Adreslerimiz)

Bu sitenin Sâminilikle ilgili diğer sitelerle hiç bir ilgisi yoktur. Sadece isim benzerliğidir.

Seyyid Muhammed Mazhar Hazretleri, kızları da dahil, hiçbir bayana, ders vermesi için yetki vermemiştir. Manevi zarar görmemek için, bu konudaki yanlış bilgilendirmelere itibar edilmemesi gerekir. Maalesef, bu sitedeki bazı bilgilerin kes-yapıştır yöntemiyle alınıp değiştirildiğini müşahede ettiğimiz için burada yazılanlar dışındakilere itibar edilmemesi gerektiğini tekrar vurgulamak isteriz. Sormak istediğiniz sorular için site dışında aşağıdaki Twitter adresini de kullanabilirsiniz. 

Allahümme salli alâ Seyyidina Muhammedin adede mafiy ilmillahi salâten daimeten bidevami mülkillâh.

Bu internet sitesine abdestsiz tek bir nokta bile girilmemiş olup, bereketli ve hayırlara vesile olması ümidiyle 1 Ramazan 1434 (8 Temmuz 2013) te aktif hâle getirilmiştir.

Bu site, Yüce Rabbimizin Rızasını kazanmak, Sevgili Peygamberimizin naçizane bir hizmetçisi olarak O kutlu Nebiyi sevindirmek için yapıldı.

“İnancın nispetinde kemâlâta erersin” (M.Mazhar k.s.)

Herhangi bir yazıyı okumaya başlamadan ve bitirdikten sonra, bir Fatiha-i Şerif, buradaki Silsile-i Aliyye büyüklerine bağışlanırsa, elde edilen fayda azami miktarda artar.

“Aradığın şey sendedir, yabanda arayan yabanda kalır” (M.Mazhar k.s.)

“Şöhret afettir” hükmünce amacımız şöhret kazanmak veya meşhur olmak olmadığı için bu siteyi hazırlayanı bu büyüklerin bir hizmetkârı olarak biliniz. Sürç-i lisân etmiş ve haddimi aşmış isem, Rabbimden afv ve mağfiret dilerim.

Bizim yolumuz ve düsturumuz; bütün Ehli Sünnet Alimlerince tasdik görmüş bu sitedeki Silsile-i Aliyye büyüklerinin yolu olup; Seyyid Mahmud Samini Hazretlerinin talebesi ve halifesi Seyyid Osman Bedreddin Erzurumi (İmam Efendi) Hazretlerine olan vasiyetinin  de en tartışmasız savunucuları olmaktır ki, kendileri vasiyetnamelerinde “DEVLETE MUTLAK İTAAT” emrini vasiyet etmektedir. Bu bağlamda bizlerde fitnelerden uzak durmak ve devletimize mutlak itaat düsturunu şiar edinmişizdir, Elhamdûlillâh…

Rabbime bu işte beni vesile kıldığı için sonsuz ilmi adedince hamd-ü senalar olsun.  Amin.

Bir kardeşiniz olarak hayr dualarınızı bekler, “Zamanın Sahibi” hürmetine nice nimetlere Mazhar olmanızı temenni ederiz.

Allahümme salli alâ Seyyidina Muhammedin adede mafiy ilmillahi salâten daimeten bidevami mülkîllah.

Twitter Adreslerimiz: 

  1. TASAVVUF……………………………………………………..@Tasavvuf_
  2. Hadis-i Şerifler………………………………………………..@Hadis_Serifler
  3. Seyyid Mahmud Sâminî ks………………………………..@SaminiMahmud
  4. Seyyid Muhammed Mazhar Ettasi Harputî ks……..@SeyyidKs